KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16784079

nr 1678 4079

Lars Pirak

(1932-2008), Sverige

Signerad, akvarell, fjällmotiv, bladets mått: 22x30cm, yttermått inklusive ram: 40x48cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 10 februari 2025
kl 19:29:31

Lars Pirak

Läs mer om Lars Pirak